Tek bir sonuç gösteriliyor

Tek bir sonuç gösteriliyor

Fiyata göre filtrele
Niteliğe göre filtrele

Ürün Kategorileri

Aynalı pleksi, iç mekanlar içinde kullanılan bir tür plastik malzemedir. Aynalı yapısı sayesinde, odalarda yansıma ve optik illüzyonlar oluşturabilir. Bunun yanı sıra, aynalı pleksi camdan daha güvenlidir ve düşmeler durumunda cam gibi kırılmaz. Yapışkanlı yapış kana sız olarak 2 ye ayrılır. Altın ve gümüş renktedir.
Aynalı pleksiglas, pleksiglas gibi bir akrilik malzemeden yapılır ve yüzeyi yansıyan bir kaplama ile kaplanır.

Aynalı Pleksi Özellikleri

 

 1. Dayanıklı: Aynalı pleksiglas, diğer aynalardan daha hafif ve dayanıklıdır.
 2. Kırılmaz: Aynalı pleksiglas, düşme, darbe gibi fiziksel etkilere dayanıklıdır ve kolayca kırılmaz.
 3. Suya ve neme dayanıklı: Aynalı pleksiglas, suya ve neme karşı dayanıklıdır ve bu nedenle banyo, havuz gibi nemli ortamlarda kullanılabilir.
 4. Temiz ve kolay koruyabilir: Aynalı pleksiglas, normal bir pencere camı gibi temizlenebilir ve kolayca korunabilir.
 5. Estetik görünüm: Aynalı pleksiglas, modern ve şık bir görünüm sunar ve dekorasyon için iyi bir seçimdir.
 6. Uygun fiyatlı: Aynalı pleksiglas, diğer ayna seçeneklerine göre daha uygun fiyatlıdır.

Aynalı pleksi kullanım alanları nelerdir?

 
 • Aynalı pleksi kırılmalara karşı son derece dayanıklı ve korunaklı bir malzemedir.
 • Camın gerçek maddesine oranla çok daha hafif olması, alıcılarına kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
 • Lazerin aktif ve profesyonel olarak kullanılmaya başlanması ile birlikte şekillendirme konusunda da çok daha alternatif ve kolay bir yol sunmaktadır.
 • İç mimarlık ürünü olarak kabul edilmesinde ve yaygın bir şekilde tavsiye edilmesinde etkin rol oynamaktadır. Bununla birlikte başta vesikalık fotoğrafların çekildiği fotoğrafçılık başta olmak üzere birçok stüdyoda ışık yansıtıcı olarak teknik bir işlev de görmektedir.
 • Birbirinden çok farklı ve uç sektörlerde bile rahatlıkla kullanılmaktadır. Modern mağazaların dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilmektir.
 • Isıyı ve ışığı doğal kullanım ölçütlerinde kullanabiliyor olması ve yapısı gereği hem hafif hem de nispeten ucuz olması mağazalarda olduğu kadar ev iç dekorasyonlarında da kullanılmaktadır.

Aynalı pleksi kullanım avantajları nelerdir?

 

 1. Alanda genişleme: Aynalı pleksiglas, ortamın optik olarak daha geniş görünmesine yardımcı olabilir, böylece alan daha rahat ve ferah hissettirilebilir.
 2. Aydınlık: Aynalı pleksiglas, ışık kaynaklarını yansıtarak ortamı daha aydınlık hale getirebilir.
 3. Temizlik: Aynalı pleksiglas, nispeten kolay bir şekilde temizlenebilir ve toz, leke veya başka bir madde bırakmayabilir.
 4. Dayanıklılık: Pleksiglas, düşme, çizilme ve çiziklere karşı dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilecek bir malzemedir
 5. Hafif ve güçlüdür: Camdan daha hafif ama aynı zamanda daha dayanıklıdır. Bu özellik onu taşıması ve işlemesi kolay bir malzeme haline getirir.
 6. Çizilmez: Yüzeyi, cam yüzeyler gibi çizilmeye eğilimli değildir. Bu özellik, aynalı pleksiyi uzun süreli kullanımlarda ideal bir seçenek haline getirir.
Shopping Cart