13:00’a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!

rdm

13:00’a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Reklam Depo Market, Türkiye’nin önde gelen açıkhava reklam malzemeleri toptancısı olarak faaliyet gösteren bir kuruluştur. 2001 yılından bu yana sektörde 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan firmamız, İstanbul’un dinamik iş dünyasında kök salmış bir kuruluş olarak bilinmektedir. Müşteri kitlemiz başta açıkhava reklamcıları, reklam ajansları, tabelacılar olmak üzere birçok farklı sektörden oluşmaktadır. Kaliteli ve zengin ürün yelpazemiz ve uzman kadromuzla müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sağlamak için çalışıyoruz. Reklam Depo Market olarak gelecek planlarımız arasında yenilikçi ürünler ve hizmetler geliştirerek, sektöre yeni standartlar getirmek yer alıyor.

Sayılarla Reklam Depo Market!

1000

yılından beri sizler için çalışıyoruz

+ 1000

seçkin ürün yelpazesi ve stok garantisi

+ 50

dünyaca bilinen marka seçeneği

+ 1000

aktif müşterimizden sipariş alıyoruz

1000

alandan tüm Türkiye'ye dağıtım

E-ticaret Sitemiz

Reklam Depo Market olarak, müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve erişilebilirliği artırmak amacıyla e-ticaret platformumuzu devreye aldık. 2000’den fazla seçkin ürün yelpazemiz ve stok garantisi ile açık hava reklam malzemelerinde geniş çeşitlilik sunmaktayız. Ürünlerimizin %60’ı yurtdışından ithal edilmekte olup, dünyaca bilinen markaları kolayca temin edebilirsiniz. Sunduğumuz vade farksız taksit ve ödeme seçenekleri, kolay iade ve değişim koşullarımız ile alışverişlerinizi kolaylaştırıyoruz. Düzenlediğimiz kampanyalar ile müşterilerimize ek avantajlar sağlıyoruz.

Tüm Türkiye’ye uzanan geniş bir dağıtım ağına sahibiz. İstanbul içi müşterilerimize ücretsiz teslimat sağlıyoruz.  Türkiye’nin her yerine ise anlaşmalı kargo ve ambar ile gönderim hizmeti veriyoruz. 

Reklam Depo Market olarak, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsemekte ve sürekli olarak gelişmekteyiz. Tüm siparişlerde telefon ve WhatsApp hattı üzerinden uzman teknik destek ekibimiz hizmet vermektedir. Ayrıca, sizlere en kaliteli müşteri deneyimini sunabilmek için bilgi sistemleri ekibimiz sürekli çalışmakta ve web sitemizi güncel tutmaktadır.

Shopping Cart