13:00’a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!

rdm

13:00’a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoda!

Kargo ve Teslimat Koşulları

Talepleriniz sipariş onayı alındıktan sonra belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ürün tipine göre kendi araçlarımız yada anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo-Mng Kargo firmalarıyla gönderilecektir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 1-3 iş günüdür Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen teslimat adresini eksiksiz olarak belirtiniz . Teslimat adresinin uzaklığına göre de teslimat süreleri uzayabilmektedir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size ayrıca bilgi verilecektir. İrtibat numaramıza ulaşarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Teslimatlarınız size ulaşana kadar bilgilendiriliyor olacaksınız . Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak, belirtilen iletişim kanalları üzerinden bilgi verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda ise konu ile ilgili bir e-posta size gönderilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

reklamdepomarket.com online alışveriş sitesi olduğu için aynı anda birden fazla müşteriye hitap etmektedir, ayrıca diğer satış yöntemleri de mevcuttur. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilmektedir. Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır.Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Kargo Paketini Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza en kısa zamanda yeniden kargolanacaktır.

Kargonuzu eksiksiz ve de hasarız olarak teslim aldıktan sonra gerekli belgeleri imzalayın.

Kutusu ambalajı hasarlı olarak teslim aldığınız ürünlerin hasarından eksiğinden RDM Elektronik Tic. Ltd. Şti. sorumlu değildir.

Shopping Cart